Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Зверніть увагу! Діють нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Зверніть увагу! Діють нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

 

Фахівці Оболонської Державної податкової інспекції інформують, що Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, що набувають чинності 2 березня 2015 року.

Форми за попереднім зразком приймалися віддаленими пунктами реєстрації користувачів Акредитованого центру до 2 березня 2015 року. Нові форми реєстраційних документів можна завантажити за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.

У зв`язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та створенням Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, змінено найменування Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів на Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС та пройдено процедуру акредитації.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку