Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Зірки декларують свої доходи Павло Зібров виконав свій громадянській обов’язок

Сумлінне декларування своїх доходів народним артистом України – Павлом Зібровим вже давно стало доброю традицією. Щороку Павла Миколайовича чекають в податковій із радістю, якою він заряджає всіх співробітників територіального органу Головного управління Міндоходів у м. Києві, коли подає декларацію про майновий стан і доходи.

Цей рік не став виключенням, адже за словами Зіброва - «Відповідально ставитись до декларування повинен кожен громадянин України, не зважаючи на його соціальний статус».

«Декларуй. Україну будуй!» - чудовий слоган від співака. «Я виконую свій обов’язок перед державою та суспільством, адже розумію, що таким чином роблю внесок у економічний добробут України» - підкреслив народний артист.

Колектив столичних податківців чекає на улюбленого артиста у наступному році та бажає йому чудового весняного настрою та успіхів в усіх творчих і особистих планах. 

Версiя для друку