Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Здійснення валютно-обмінних операцій у разі виходу з ладу РРО або тимчасового відключення електроенергії

Здійснення валютно-обмінних операцій у разі виходу з ладу РРО або тимчасового відключення електроенергії

Оболонська податкова інформує, що у разі виходу з ладу РРО, що застосовується для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, облік цих операцій та формування розрахункових документів здійснюється у порядку, встановленому Нацбанком України.

Так, п. 9 розділу ІV Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України, затвердженої постановою Правління Нацбанку України від 12.12.2002 р. № 502 передбачено, що банк, фінансова установа не мають права здійснювати валютно – обмінні операції у пунктах обміну валюти в разі виходу з ладу РРО або тимчасового відключення електроенергії.

Якщо в пункті обміну валюти встановлюється резервний РРО, то складається акт за підписом керівника, який відповідає за роботу пунктів обміну валюти, і представника сервісної організації. Будь – який заново встановлений РРО має бути зареєстрований у фіскальному органі у порядку, встановленому для первинної його організації.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку