Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Засідання «круглого столу»: про обкладання податком на додану вартість медичних виробів

Нещодавно в Оболонській податковій інспекції відбувся «круглий стіл» за участі начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Олега Письменного та представників бізнесу. Дана зустріч була присвячена обговоренню податку на додану вартість, а також змін в оподаткуванні медичних виробів.

Звертаючись до присутніх, Олег Миколайович нагадав, що Постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року № 410 затверджено перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків. Медичні вироби, за словами начальника інспекції, що не ввійшли до переліку вищезазначеної Постанови з дня набрання нею чинності, підлягають оподаткуванню за ставкою 20 відсотків.

Учасники зустрічі дізналися, що новий Перелік медичних виробів прийшов на заміну попередньому, затвердженому Постановою КМУ від 01.07.2014р. №216. В оновленому Переліку викладено детальний список медвиробів, постачання яких підпадає під знижену ставку, із зазначенням найменування медичного виробу та коду виробу згідно з УКТЗЕД.

Приємно відзначити зацікавленість присутніх платників податків в обговоренні податкового законодавства. Бухгалтери та керівники підприємств озвучили велику кількість запитань та отримали вичерпні відповіді.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку