Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Яким чином суб’єкт господарювання придбаває торговий патент на пересувну торговельну мережу?

Згідно з порядком придбання торгового патенту, визначеному у пункті 267.4 статті 267 Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, для провадження передбачених цією статтею видів підприємницької діяльності суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності заявку на придбання торгового патенту. Відповідно до підпункту 267.5.1. пункту 267.5 статті 267 Кодексу платники сплачують збір, якщо:

а) провадять торговельну діяльність або надають платні послуги (крім пересувної торговельної мережі) – за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання платних послуг;

б) здійснюють торгівлю валютними цінностями – за місцезнаходженням пункту обміну іноземної валюти;

в) здійснюють діяльність у сфері розваг – за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг;

г) здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу – за місцем реєстрації таких платників;

ґ) здійснюють торгівлю на ярмарках, виставках-продажах та інших короткотермінових заходах, пов’язаних з демонстрацією та продажем товарів, - за місцем провадження такої діяльності.

Таким чином, суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю через пересувну торговельну мережу, подають до контролюючого органу за місцем реєстрації заяву на придбання торгового патенту.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!