Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Як здійснюється перехід права власності на землю, на якій розміщена нерухомість?

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, що істотною умовою договору, який передбачає вибуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий номер ділянки, право на яку переходить у зв'язку з набуттям права власності на ці об'єкти.

Розмір та кадастровий номер ділянки, право на яку переходить у зв'язку з переходом права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, є істотними умовами договору, який передбачає набуття права власності на ці об'єкти (крім багатоквартирних будинків).

Договір вважається укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Відповідно до листа Мін'юсту №13.1-32/120 від 04.03.2014 р. істотними умовами договору є, зокрема, умови про предмет договору, умови, визначені законом як істотні.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  

Версiя для друку