Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Відшкодування частини кредиту на придбання вікон

Постановою Кабінету міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1056 «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» визначено механізм використання передбачених у спеціальному фонді держбюджету коштів, що отримані від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії».

Підпунктом 41 п. З Постанови встановлено, що бюджетні кошти використовуються за програмою «Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010 — 2016 роки» з урахуванням положень Меморандуму між Україною та Європейським Союзом про порозуміння щодо співробітництва в енергетичній галузі та Енергетичної стратегії України на період до 2030 р. і спрямовуються на здійснення заходів, що передбачені Державною цільовою економічною програмою енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 — 2016 рр., зокрема, на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

Кредит надається позичальникам у національній валюті уповноваженими установами на здійснення таких заходів.

Відшкодування частини суми кредиту здійснюється у межах коштів, передбачених у держбюджеті на відповідний рік, та згідно з помісячним планом асигнувань у порядку черговості надходження до Держенергоефективності зведених реєстрів позичальників.

Якщо відшкодування частини суми кредиту, отриманого фізичною особою — позичальником, здійснюватиметься за рахунок коштів, передбачених у держбюджеті на відповідний рік згідно з нормами Постанови № 1056, то суму такого відшкодування може бути віднесено до категорій доходів, що не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб і військовим збором.

Відшкодування частини суми кредитів на здійснення заходів, зазначених, зокрема, у пп. 41 п. З Постанови № 1056, наданих до набрання чинності Постанови Кабінету міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 63 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056», здійснюється в порядку, який діяв на дату укладення відповідного кредитного договору

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві

Версiя для друку