Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У Києві оперативниками Міндоходів викрито злочинну схему псевдо «інвестування», внаслідок якої бюджет держави недорахувався майже 55 мільйонів гривень

   Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління у м.Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик.

    За його словами, спритники протягом року здійснювали діяльність по залученню інвестиції з боку юридичних та фізичних осіб з використанням різноманітних систем електронних грошей та їх еквівалентів, і використовували отримані таким чином кошти для  проведення операцій на міжнародних валютних та фондових ринках. А з метою уникнення можливої цікавості з боку державних органів, в звітності, яка надавалась до податкової інспекції, зазначались мінімальні суми обороту.

    Отримавши інформацію про таку «забудькуватість», оперативники столичного головного управління Міндоходів зібрали відповідні докази та ініціювали проведення документальної перевірки фірми, через рахунки якої і проходили кошти.

    За результатами проведеної перевірки встановлено факт заниження сум податку на прибуток, що мали бути сплачені до бюджету, на загальну суму майже 55 мільйонів гривень, слідчим управлінням фінансових розслідувань столиці розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

    «Не зважаючи на те, що розвиток сучасних інформаційних технологій змінює способи, за допомогою яких нечесні на руку ділки намагаються уникнути сплати податків, ми маємо всі можливості для виявлення та припинення таких випадків» - зауважив Ігор Усик.  

Версiя для друку