Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Стартувала кампанія декларування доходів громадян

   З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня 2014 року до органів доходів і зборів за місцем реєстрації.

   Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання:

  • окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався;
  • доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);
  • іноземних доходів.

   Платнику податку не потрібно подавати декларацію, якщо він отримував доходи:

  • виключно від податкових агентів;
  • від операцій з продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

   Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати впродовж всього року.

   Нагадаємо, що декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (зі змінами та доповненнями). Згідно з цим Кодексом громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

   Шановні громадяни! Сумлінно виконуйте свій громадянський обов’язок та своєчасно подайте декларації.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку