Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Стабільне наповнення державного бюджету за рахунок підвищення добровільної та своєчасної сплати податків

Наповнення державного та місцевого бюджетів – один з безумовних пріоритетів у нашій роботі з платниками. Адже саме від своєчасного та повного наповнення казни залежить виконання всіх соціальних гарантій держави.

Платники податків Оболонського району столиці спрямували до бюджету 2 мільярди 414 мільйонів гривень, що на 34 % більше минулорічних надходжень.

Про це повідомив в.о. начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Андрій Пащенко під час чергової прес-конференції з представниками засобів масової інформації району.

Керівник інспекції підкреслив, що найбільші суми надійшли від сплати податку на додану вартість – понад 967 мільйонів гривень, податку на доходи фізичних осіб перераховано майже 375  мільйонів гривень. Також сплачено 277 мільйонів гривень податку на прибуток підприємств.

Сума надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від роботодавців за 9 місяців 2015 року становить 1 мільярд 193 мільйони гривень.

Своєчасна сплата податків сьогодні – це стабільна підтримка нашої держави на шляху її розвитку – і головне, що це добре розуміють представники бізнесу. Реформування податкової системи та значна роз’яснювальна робота, що проводиться податківцями, сприяють полегшенню ведення бізнесу та, як наслідок, збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів, – підсумував Андрій Пащенко.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку