Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Скористайтесь правом на доступ до публічної інформації!

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві значна увага приділяється забезпеченню доступу до публічної інформації. Правові засади доступу до публічної інформації визначені Законом України від 13.01.2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до Закону публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Законом визначено, що доступ до інформації забезпечується шляхом:

1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:

- в офіційних друкованих виданнях;

- на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет;

- на інформаційних стендах;

- будь-яким іншим способом;

2) надання інформації за запитами на інформацію.

Згідно із статтею 19 Закону запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Подаватись  запит може в усній, письмовій чи іншій формі як поштою, факсом, електронною поштою так і по телефону, тобто на вибір запитувача.

Так, протягом січня - вересня 2015 року до ДПІ надійшло 58 запитів на отримання публічної інформації, з них 27 запитів від фізичних осіб та 31 запит від юридичних осіб. 

Надано запитувану інформацію на 38 запитів, відмовлено у наданні інформації за 21 запитами, так як запитувана інформація не підпадала під дію Закону України від 13.01.2011 р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Кожен запит ретельно опрацьовувався. Відповідь надавалась у спосіб обраний запитувачем та у визначений законодавством термін, тобто протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту до ДПІ.

Питання, з якими зверталися запитувачі до ДПІ стосувалися надання інформації щодо третіх осіб, відкритих банківських рахунків, місцезнаходження платника, копій документів, облікового стану СГД, заборгованості перед бюджетом, реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, податкових повідомлень - рішень, щодо, контрольно-перевірочної роботи та інше.

До ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві із запитом на отримання публічної інформації можна звернутися поштою за адресою: 04213 м. Київ, просп. Героїв Cталінграда, 58, електронною поштою: obolon_dpi@ukr.net, телефоном/факсом 412-38-32 або особисто за адресою: м. Київ, просп. Героїв Cталінграда, 58, кім. 102.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!