Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Щирі взаємовідносини сприяють поліпшенню розуміння між державою та громадянами

   Нещодавно в приміщенні Оболонської ДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками району за участі начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайла Маковецького. Захід стосувався теми адміністрування єдиного соціального внеску Міністерством доходів і зборів України.

   За словами начальника, процедура адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування розпочалася з 1 жовтня 2013 року органами Міндоходів. Платники, в свою чергу, із передачею функцій з адміністрування єдиного внеску до зазначених органів жодних незручностей не відчули.

   Михайло Маковецький нагадав присутнім, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску регулює Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464 – VI та Наказ Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 455 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

   Звіт до органів доходів і зборів можна подавати засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством або на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника разом з електронною формою на електронних носіях інформації.

   На завершення «круглого столу» посадовець докладно відповів на запитання присутніх та подякував за дієву співпрацю.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку