Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про надання ломбардами фінансових послуг із застосуванням РРО

Про надання ломбардами фінансових послуг із застосуванням РРО

Фахівці Оболонської податкової інформують, що відповідно до п. 1 частини першої ст. 1 Закону України від 12.07.2001 р. № 2664-ІІІ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» до фінансових установ належать банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг, а у випадках, прямо визначених законом, - інші послуги (операції), пов’язані з наданням фінансових послуг.

Таким чином, при наданні фінансових послуг, у тому числі за умови надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту ломбардами, суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО згідно з вимогами Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

 ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку