Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Прес-конференція заступника начальника Оболонської ДПІ із представниками засобів масової інформації

   Заступником начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Петром Скрицьким проведено прес-конференцію з представниками засобів масової інформації. Тема зустрічі – умови отримання автоматичного відшкодування ПДВ.

   Розпочавши промову, заступник начальника звернув увагу присутніх, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.09.2011 р.  № 1178 затверджено Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ. Право на автоматичне відшкодування ПДВ мають платники податку, які надали відповідну заяву та відповідають водночас критеріям, що визначені пунктом 200.19 статті 200 розділу V Податкового кодексу.

   Петро Скрицький зазначив, що з 1 січня 2014 року максимально можливий строк отримання автоматичного бюджетного відшкодування скоротиться до 11 днів з дня подання декларації (5 календарних днів з дня подання декларації – камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку Держказначейству та 3 дні зарахування грошей на рахунок).

   Також посадовець нагадав про антикорупційний сервіс «Пульс», що є найдієвішим у подоланні корупції в лавах відомства та упередженні неякісного обслуговування клієнтів.

   На завершення заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві надав відповіді на всі запитання та подякував присутнім представникам ЗМІ за плідну співпрацю.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку