Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Повідомити про протиправні дії посадових осіб можна за телефоном: 044) 247-35-37

Повідомити комісію про протиправні дії посадових осіб Міністерства доходів і зборів України, порушення чинного законодавства суб’єктами господарювання можна за адресою: 04655, Київ–53, Львівська площа, 8, або за телефонами: (044) 247-35-37, 590-27-34.

Антикорупційна комісія перевіряє дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», виявляє правопорушення чинного законодавства як з боку службових осіб Міністерства, так і суб’єктів господарювання. Про всі випадки правопорушень інформуються відповідні правоохоронні і контролюючі органи.

Нагадуємо, що за номером «Пульсу» (044) 284 00 07 громадяни мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або ж під час митного оформлення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку