Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Податкові агенти столиці, які мають підрозділи в Криму, сплачують податок на доходи фізосіб на казначейські рахунки у м. Києві

Враховуючи складну економічну та політичну ситуацію, що склалась в країні, Головне управління Міндоходів у м. Києві доводить до відома податкових агентів – юридичних та фізичних осіб – підприємців, які мають підрозділи (не уповноважені до сплати податку на доходи фізичних осіб) на території АР Крим та м. Севастополь і за які головне підприємство відповідно до положень Податкового Кодексу України сплачувало податок до місцевих бюджетів на казначейські рахунки у АР Крим та м. Севастополі, до врегулювання бюджетного питання щодо сплати місцевих податків до цих регіонів, повинні спрямувати перерахування податку на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) головного підприємства.

Реквізити рахунків для зарахування коштів до бюджету розміщено на суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві у банері «Бюджетні рахунки».  

Версiя для друку