Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Оптова торгівля підакцизними товарами

Оптова торгівля підакцизними товарами

Відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» під оптовою торгівлею розуміють діяльність щодо придбання і відповідного перетворення товарів для наступної їх реалізації суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі іншим суб’єктам господарювання.

Роздрібною торгівлею вважається діяльність із продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування.

Відповідно до пп. 212.1.11 п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу платником податку є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

Таким чином, суб’єкти оптової торгівлі підакцизних товарів, що здійснюють виключно оптову реалізацію підакцизних товарів, не є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку