Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Наслідки порушення підприємством строків зберігання документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків

   Шановні суб’єкти господарювання! ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. києві нагадує, що необхідність зберігання документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків - це вимога Податкового кодексу України.

   В пункті 44.3 статті 44 Податкового кодексу зазначається, що платники податків зобов’язані забезпечити зберігання документів, визначених у пункті 44.1 цієї статті (первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством), а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого Податковим кодексом граничного терміну подання такої звітності.

   Відповідно до пункту 121.1 статті 121 Податкового кодексу до платника, що порушив вимоги зберігання вищезазначених документів, застосовуються штрафні санкції в розмірі 510 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку