Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Нагадування щодо змін у застосуванні РРО

Нагадування щодо змін у застосуванні РРО

Відповідно до  Закону від 01 липня 2015 року №569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій», який набрав чинності з 23 липня 2015 року, у разі перевищення платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. гривень обов’язковим стає застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Такі платники єдиного податку вже з 1 жовтня 2015 року  зобов’язані при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати реєстратори розрахункових операцій, або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.

Також звертаємо увагу  платників єдиного податку ІІІ групи на необхідність  постійно контролювати обсяг своїх доходів. Всі платники єдиного податку ІІІ групи зобов’язані при перевищенні обсягу доходу 1 млн. грн. розпочати застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Поряд з цим, платники єдиного податку ІІ групи (фізичні особи-підприємці) у разі перевищення обсягу доходу 1 млн. грн. у 2015 році (незалежно від місяця, у якому відбулося таке перевищення) зобов’язані з 01.01.2016 при провадженні своєї господарської діяльності розпочати застосування реєстраторів розрахункових операцій. 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку