Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Киянин торгував пивом, а наторгував півмільйона фінансових санкцій та донарахувань

Нещодавно, відпрацьовуючи суб’єкти господарської діяльності, які потрапили до групи ризику, фахівці столичного управління Міндоходів провели документальну позапланову виїзну перевірку фінансово-господарської діяльності фізичної особи-підприємця С. який займався оптовою та роздрібною торгівлею пива та супутніх товарів.

Під час перевірки були виявлені порушення порядку нарахування та сплати податкових зобов’язань з податку на додану вартість. А саме, суми зараховані до податкового кредиту з ПДВ не були підтверджені податковими накладними. У зв’язку з цим встановлено завищення податкового кредиту з ПДВ на суму близько 100 тисяч гривень.

Ще одне порушення податкового законодавства, пов’язане з тим, що в минулому році спритник прийняв рішення про скасування реєстрації платника ПДВ. Позбавившись свідоцтва підприємець, як кажуть на автоматі, продовжував формувати податковий кредит, що збільшило заниження податкових зобов’язань на загальну суму в понад 320 тисяч гривень.

Так само вільно відносився підприємець і до інших податків та зборів. Реалізація пива передбачає нарахування та сплату збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства у розмірі 1,5 % від загальної виручки.. Нажаль, про цей збір він просто «забув».

Загалом, недбале ставлення до складання фінансової звітності та приховування реальних обсягів продажу товарів спорожнило кишеню приватного підприємця на 496,8 тисяч гривень донарахованих податків та застосованих штрафних санкцій!

Усвідомивши допущені помилки, підприємець сплатив податкові зобов’язання разом із фінансовими санкціями до державної скарбниці у повному обсязі!

Версiя для друку