Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Кампанія декларування доходів громадян стартувала і триватиме до 1 травня 2014 року!

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року, яка триватиме до 1 травня 2014 року.

У 2014 році декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з яким громадяни повинні подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи  (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2013 році, подається до 1 травня поточного року. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року. Декларація подається громадянами до органу Міндоходів за місцем реєстрації.

Подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. Зокрема, це громадяни, котрі сплачували протягом минулого року за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім’ї, сплачували внески у недержавні пенсійні фонди, перераховували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям, усиновлювали дітей, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, понесли витрати у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива. Таким громадянам згідно Податкового кодексу України надано право подати декларацію на податкову знижку та отримати повернення частини сплаченого протягом 2013 року в бюджет податку на доходи. Умови, порядок надання податкової знижки, перелік витрат, дозволених для включення до складу податкової знижки та обмеження щодо права на її  нарахування  визначені у статтею 166 Податкового кодексу України.

Перед поданням декларації можна попередньо звернутися до Центру обслуговування платників в ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58 та додатково з’ясувати всі незрозумілі для платника податку питання щодо порядку заповнення та надання податкової декларації.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!