Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Діалог − найкращий шлях до належних партнерських стосунків

   З метою комплексного інформування платників податків стосовно актуальних напрямків діяльності Міністерства доходів і зборів України та норм податкового законодавства працівники ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві постійно проводять різноманітні заходи із представниками малого та середнього бізнесу.

   Першим заступником Оболонської ДПІ Володимиром Шелестом було проведено зустріч із представниками бізнесу на тему: «Наповнення державної казни на добровільній основі». Ще на початку зустрічі посадовець зазначив, що проведення таких заходів є одним із ефективних методів допомоги платникам податків.

   Також посадовцем було підкреслено, що діяльність працівників податкової інспекції спрямована на формування довіри та партнерства із представниками малого  і середнього бізнесу, та направлена на втілення в життя ідеології добровільної сплати податків та зборів до державного бюджету. Така діяльність має на меті запобігання виникнення порушень податкового законодавства.

   Увагу присутніх було акцентовано на тому, що дуже важливо, коли громадяни усвідомлюють, що сплата податків – це не тягар, а індивідуальний внесок кожного у спільну справу задля майбутнього добробуту. Органи Міндоходів мають на меті зробити процес сплати податків простим та зручним.

   На завершення зустрічі присутні отримали змістовні відповіді на свої запитання та висловили вдячність за її проведення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку