Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Державні службовці зобов’язані подати декларації до 1 квітня 2014 року

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що усі державні службовці зобов'язані щороку до 1 квітня подавати за місцем служби (до відділу кадрів) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік. Це передбачено Законом України від 07.04.2011 № 3206 -VI "Про засади запобігання і протидії корупції".

Крім того, державним службовцям також необхідно до 1 травня 2014 року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані за 2013 рік, до органу Міндоходів за місцем реєстрації, але виключно у випадках передбачених розділом IV Податкового кодексу України: у разі отримання інвестиційного прибутку, нецільової благодійної допомоги чи оренди майна фізичної особи, тощо. Якщо ж такі випадки відсутні, подавати податкову декларацію не потрібно.

Форма податкової декларації затверджена наказом Міндоходів України від 11.12.2013 № 793 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи".

Головне управління Міндоходів у м. Києві рекомендує всім державним службовцям своєчасно подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру та податкову декларацію про майновий стан і доходи. 

Версiя для друку