КМДА Київська міська державна адміністрація

23 жовтня 2017

В Оболонському районі відбулись спортивні змагання «Ми – Чемпіони - 2017»

21 жовтня 2017 року на роледромі в ТРЦ «Караван» (вул. Лугова, 12) проходили дитячі спортивні змагання серед команд дошкільних навчальних закладів Оболонського району міста Києва «Ми – Чемпіони - 2017».

Організаторами заходу виступили Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація спільно з Асоціацією сімейного спорту.

Це пілотний проект, мета якого залучити до занять фізичною культурою і спортом наймолодших громадян країни, сприяти гармонійному формуванню людскої особистості вже майже з перших кроків життя, поширюючи серед дітей і батьків свідоме ставлення до здорового способу життя, зміцненню духовних сімейних цінностей та проведенню культурного і змістовного дозвілля.

У заході взяли участь 24 команди вихованців дитячих дошкільних навчальних закладів, це діти віком від 5 до 6 років.

За підсумками  змагань у загальнокомандному заліку перемогла команда ДНЗ № 115 «Ніндзяго» і стала володарем золотого кубку змагань, срібним призером змагань стала команда ДНЗ № 234 «Вогник», володарем бронзового кубку стала команад ДНЗ№ 573 «Дельфінчик».

192 дитини отримали дипломи і медалі за активну участь у змаганнях і волю до перемоги.