Головна  →  Новини  →  27 травня 2016

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Цибульщака зі святом «Останнього дзвоника»

Привітання голови райдержадміністрації Олександра Цибульщака зі святом «Останнього дзвоника»

 

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

 

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника. Це свято знаменує завершення чергового навчального року, а отже, наймолодшими вже взято першу сходинку на шляху пізнання, а найстарші з досить відчутним багажем знань, умінь, досвіду готові найближчим часом вирушати у доросле, сповнене несподіванок і випробувань самостійне життя.

 Хвилюючим цей день є і для ваших вчителів та батьків, дорогі діти, адже саме вони були поруч, коли ви відчували невпевненість і долали труднощі, коли досягали мети і раділи першим перемогам. Зараз вони дивляться на вас з гордістю і надією, адже ви - їхнє продовження, їхні сподівання на кращу долю роду, нації, народу, держави. Ніколи не забувайте, що коріння вашого життя щедро сповнене цілющою силою України - її багатющими культурними традиціями та історією, мудрістю і незбагненною стійкістю її народу. Вам, сьогоднішнім випускникам, нести правду про Україну у світ, бо вона потребує цього, можливо, як ніколи. Вам розбудовувати її, творити заново, подекуди, на жаль, піднімаючи з руїн, - у такий вже час ви народилися. Декому випаде честь захищати Батьківщину і словом, і ділом... Тому, насамперед, хочеться побажати вам мирного неба.

 Нехай дорога у самостійне життя буде світлою, всіяною вашими добрими справами, прогресивними ідеями, здійсненими задумами та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!

У цей день хочу сердечно подякувати вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, якими вони щедро діляться зі своїми вихованцями, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук, людяність та мудрість. Бажаю вам, шановні, життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець!

 Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень від літніх канікул, учителям - творчого завзяття, а випускникам - впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

         Усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і затишку у вашому домі!

 

 

З найкращими побажаннями

Голова Оболонської районної

в місті Києві державної адміністрації                                               Олександр Цибульщак

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!