Головна  →  Новини  →  10 травня 2016

Віталій Кличко привітав ветеранів та проїхався з ними на трамваї до Пущі-Водиці

Віталій Кличко привітав ветеранів  та проїхався з ними на трамваї до Пущі-Водиці

Мер Києва Віталій Кличко та голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак, вже за традицією, проїхалися з ветеранами до Пущі-Водиці на трамваї та привітали захисників і воїнів.

Дорогою до Пущі-Водиці Віталій Кличко поспілкувався з ветеранами Другої світової, воїнами-афганцями та героями АТО.

У Пущі-Водиці для ветеранів приготували традиційну польову кашу. Під час розмови ветерани Другої світової наголосили, що вони своїм прикладом передали естафету молодому поколінню українців, які сьогодні захищають незалежність України на Донбасі, і які повинні повернутися теж з перемогою.

«Сьогодні я хотів би привітати кожного з вас з Днем перемоги над нацизмом і подякувати за те, що ми живемо у вільній країні, вклонитися вам за ваш подвиг, – звернувся мер до ветеранів. – Хочу подякувати воїнам, усім захисникам, які віддавали своє здоров’я, а багато хто – і життя, щоб захистити свою землю. Найсумніше, що для того, аби вибороти мир, доводиться платити найвищою ціною», – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що ніхто не думав, що знову для українського народу стане актуальним повернення миру на свою землю, а родини отримуватимуть повідомлення про загибель бійців.

«Я хочу привітати всіх вас з Днем Перемоги та вшанувати пам’ять тих, хто поклав життя за свою Вітчизну. – І під час Другої світової, і відбиваючи російську агресію на Сході України», – сказав Віталій Кличко.

Ветерани ділилися спогадами та давали настанови бійцям АТО, спілкувалися, жартували, а потім всі разом сфотографувалися.

 

kievcity.gov.ua

ФОТОАЛЬБОМ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!