Головна  →  Анонси  →  12 лютого 2024

15 лютого відбудеться громадське обговорення на тему «Створення безпечних умов перебування, навчання та виховання в закладах освіти Оболонського району»

15 лютого 2023 року о 10 год. 00 хв. відбудеться засідання за круглим столом на тему «Створення безпечних умов перебування, навчання та виховання в закладах освіти Оболонського району».

Організатором заходу є Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Під час заходу планується обговорити питання підвищення обізнаності про концептуальні та нормативні основи створення безпечного освітнього середовища, формування культури безпеки життєдіяльності учнів та вихованців закладів освіти - посилення антибулінгових політик, заходи щодо запобігання булінгу та мобінгу в освітньому середовищі.

Для участі у заході запрошуються представники управління освіти Оболонського району, батьківської громади, організацій та об’єднань, які займаються контролем якості харчування  учнів у закладах освіти.

Місце проведення заходу: м. Київ, просп. Оболонський, 22-а, VcentriHUB Оболонь 

Про намір взяти участь у заході необхідно повідомити письмово (е-mail: [email protected])  до 14.02.2023 з обов’язковим зазначенням: органу, установи, організації, П.І.Б., посади учасника та тез, пропозицій (змін, доповнень) до винесеного на обговорення питання.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до відповідальної особи: Циганок Анджели Михайлівни,  головного спеціаліста відділу правового забезпечення управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, тел.+38(044)419 -94-87, е-mail: [email protected]

За інфорацією управління освіти

Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку