Головна  →  Новини  →  12 лютого 2024

За повідомленням голови Оболонської РДА Кирила Фесика в районі продовжується активна співпраця щодо допомоги нашим захисникам

Кирило Фесик: "Разом з моїм близьким другом Євгеном Вандіним продовжили нашу спільну роботу по допомозі нашим захисникам.
Передали чергову автівку Оболонському 244-му батальйону ТРО, яку Євген придбав за власні кошти, а я зі свого боку покрив витрати на ремонтні роботи.
Крім того, разом з автівкою, Євген привіз близько 500 роутерів для доступу до інтернету, які передав Полтавській Військовій адміністрації.
Хочу в черговий раз подякувати своєму другу, який з початку повномасштабного вторгнення активно допомагає багатьом підрозділам Сил Оборони, витрачаючи на це значні власні ресурси. Тож, і цього разу ми придбали вкрай потрібну захисникам вантажну автівку та після капітального ремонту, передали її підрозділу. У черговий раз хочу відзначити 244-й батальйон, який відзначив мого друга подякою і нагрудним знаком батальйону, що мотивує ще більше працювати для надання допомоги. Це дійсно мотивує!
Вважаю цей батальйон дуже потужним та професійним, в якому панує дружня та професійна атмосфера. Хто бажає вступити до лав ЗСУ, дуже рекомендую звернути увагу саме на цей підрозділ Сил Оборони.
Попереду у нас ще багато проєктів направлених на допомогу нашим захисникам, всупереч загальній втомі нашого суспільства, обов'язково будемо продовжувати допомагати нашим захисникам до самої Перемоги!"
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку