Прізвище, ім’я та по-батькові посадової особи | День та час проведення прямих («гарячих») телефонних ліній |
ФЕСИК Кирило Олександрович – голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації | Третій вівторок місяця 16.00-17.00 464-88-88 |
ЦИБУЛЬЩАК Олександр Леонідович – перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації | Другий понеділок місяця 16.00-17.00 412-20-98 |
ТРОФИМОВ Андрій Володимирович – заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації | Четвертий вівторок місяця 16.00-17.00 428-37-25 |
САЗАНОВИЧ Олександр Романович – заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації | Третя середа місяця 16.00-17.00 418-65-71 |
Графік проведення телефонних ”гарячих ліній” начальників відділів/в.о начальників відділів апарату Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації на ІІ півріччя 2021 року
№ з/п | Назва структурного підрозділу | Посада, прізвище, ім’я та по батькові посадової особи | День проведення | Час проведення | Контактний телефон |
1. | Відділ управління персоналом | Начальник відділу ЛИТВИНОВ Андрій Вячеславович | Третя середа місяця | 16.00-17.00 | 418-60-20 |
2. | Юридичний відділ | Начальник відділу ЦАРІКОВ Олександр Олександрович | Щовівторка щоп’ятниці | 15.00-17.00 10.00-12.00 | 418-59-98 |
3. | Сектор охорони здоров’я | Завідувач сектору БОНДАРЧУК Юлія Вячеславівна | Третя середа місяця | 11.00-12.00 | 464-96-11 |
4. | Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців | Начальник відділу СЕРГІЄНКО Ірина Іванівна | Другий та четвертий вівторок місяця | 10.00-12.00 | 485-21-55 |
5. | Відділ з питань реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб | Начальник відділу ОСТАПЕЦЬ Сергій Сергійович | Щосереди | 11.00-12.00 | 426-10-17 |
6. | Відділ молоді та спорту | Начальник відділу ОБРАЗЦОВ Олександр Валентинович | Щовівторка
| 11.00-12.00
| 419-98-53 |
7. | Відділ організації діловодства та контролю за виконавською дисципліною | Начальник відділу ФОМЕНКО Вікторія Павлівна | Перший та третій четвер місяця | 15.00-17.00 | 418-24-94 |
8. | Відділ ведення Державного реєстру виборців | Начальник відділу МИКИТЕНКО Олександр Валерійович | Перша середа місяця | 15.00-16.00 | 418-85-09 |
9. | Відділ з питань майна комунальної власності | Начальник відділу
| Перший четвер місяця | 15.00-16.00 | 418-29-72
|
10. | Відділ економіки | Начальник відділу ЖУРАВЛЬОВА Наталія Віталіївна | Щосереди | 14.00-15.00
| 418-60-75 |
11. | Відділ торгівлі та споживчого ринку | Начальник відділу ТОМІЛІН Андрій Вікторович | Перша середа місяця | 16.00-17.00
| 419-29-00 |
12. | Відділ з питань цивільного захисту | Начальник відділу ГОМОН Олександр Володимирович | Другий та третій четвер місяця | 15.00-17.00 | 418-21-81 |
13. | Сектор з питань транспорту, енергетики та зв’язку | Завідувач сектору ШИМОН Петро Іванович | Другий та четвертий вівторок місяця | 16.00-17.00 | 418-87-57
|
14. | Архівний сектор | Завідувач сектору КОВАЛЬ Ірина Петрівна | Щочетверга | 15.00-16.00
| 418-63-66 |
15. | Відділ обліку та розподілу житлової площі | Начальник відділу ПОПЛАВСЬКИЙ Сергій Миколайович | Перший четвер місяця | 16.00-17.00 | 411-04-37 |
16. | Відділ контролю за благоустроєм | Начальник відділу ЛІПАШОВ Сергій Валентинович | Перший та третій понеділок місяця | 16.00-17.00 | 418-42-82 |
17. | Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | Начальник відділу ОБРУЧЕВА Вікторія Василівна | Перша середа місяця | 15.00-16.00 | 426-49-49 |
18. | Відділ адміністративно-господарського забезпечення | Начальник відділу ТОКАРЄВ Володимир Анатолійович | Перший та третій вівторок місяця | 16.00-17.00 | 419-92-43
|
За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян