Головна  →  Новини  →  1 вересня 2014

Привітання голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Цибульщака з Днем знань

Привітання голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександра Цибульщака з Днем знань

Дорогі школярі!

Шановні вчителі, батьки, бабусі та дідусі!

 

Першого осіннього дня шкільний дзвоник сповіщає про початок навчального року. З душевним трепетом, надіями та сподіваннями його зустрічають і діти, і дорослі.

Особливо хвилюючим і незабутнім День знань стане для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Не менш важливим він буде для випускників, яким доведеться обирати омріяну професію та втілювати отримані знання в житті. Нові обрії відкриваються перед учнями інших класів.

Бажаю кожному школяру, який в День знань прийде до навчального закладу, досягти поставлених цілей, легко долати перешкоди, підкорювати вершини знань. Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть високим врожаєм мудрості.

Найщиріші слова подяки вам, шановні вчителі та вихователі, за самовіддану та благородну працю, професійні знання та виховання наших дітей, від яких залежить майбутнє української держави, столиці України, рідного Оболонського району. Хочу подякувати батькам, які в нелегкий час допомагають перетворювати школи району на сучасні комфортні навчальні заклади.

Успіхів Вам, творчих звершень та досягнень, миру, добра і злагоди.

Зі святом!

 

З повагою

Голова Оболонської районної      

в місті Києві державної адміністрації                                       Цибульщак О.Л.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!