Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян

14 травня 2019 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань. Прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 16.

Питання, порушені під час спілкування з керівником району, стосувалися: поліпшення житлових умов, капітального ремонту покрівлі житлового будинку,  перерахунку за центральне опалення в місцях загального користування, капітального ремонту будинку, тарифів за надання комунальних послуг, одностороннього руху транспорту на прибудинковій території, перенесення пішохідних переходів, тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!