Головна  →  Новини  →  19 квітня 2019

«КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» відновило благоустрій після аварійних робіт на 484 об'єктах

Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» почало відновлювати благоустрій на місцях ліквідацій аварій у осінньо-зимовий період. Роботи заплановано проводити у всіх районах столиці. Наразі благоустрій вже відновлено на 484 об’єктах.

Після завершення опалювального сезону 2018-2019 рр КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочало активну роботу щодо відновлення благоустрою.

Загалом відновлення благоустрою передбачає приведення у належний стан асфальтобетонного покриття та зеленої зони на місцях, де взимку здійснювався аварійний ремонт тепломереж. Водночас, при низьких температурних показниках виконання робіт з відновлення благоустрою не відбувається.

На сьогодні вже відновлено асфальтобетонне покриття на 484 ділянках у всіх адміністративних районах столиці.

Зокрема, роботи з відновлення благоустрою здійснено на 48 ділянках в Оболонському районі.

«Ми усвідомлюємо наскільки це важливо для кожного киянина. Адже відсутність асфальтного покриття заважає руху усім перехожим і мешканцям будинків, проїзду транспорту. А також такі незаасфальтовані місця у дворах будинків є потенційними небезпечними чинниками, що можуть призвести до негативних наслідків», – зазначив заступник головного інженера з ремонту СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Виговський.

Нагадаємо, що у цьому році КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» виконує масштабну програму ремонтів. Зазначена програма передбачає як реконструкцію теплових мереж і капітальний ремонт аварійних ділянок, так і відновлення благоустрою.

kte.kmda.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!