Головна  →  Новини  →  9 січня 2019

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

08 січня 2019 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань. Прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Тимошенка, 16.

На особистий прийом запрошено одинадцять мешканців району. Питання, які порушені під час спілкування з керівником району стосувалися: приватизації житла, розміщення підприємства ТОВ "ТЕХНООПТТОРГ-ТРЕЙД» на вул. Тимошенка, буд. 7,  заміни вікон, нормалізація ГВП та ЦО, капітальний ремонт бойлерної, заміна ламп, встановлення других дверей у під’їзді,  прибирання прибудинкової території, надання роз’яснень щодо площі скверу «Космонавтів» та доріг, алей, майданчиків зазначеного скверу, незадовільний стан будинку та прибудинкової території,  якості надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території, заміна ліфтів, надання інформації щодо площі прибудинкової території та розташування зовнішніх інженерних мереж з метою облаштування автостоянки та благоустрою прибудинкової території тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

За інформацією відділу по роботі зі зверненнями громадян 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!