Головна  →  Новини  →  14 грудня 2018

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме в цей день 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, і він перестав бути джерелом радіоактивного забруднення.

Масштаби чорнобильської трагедії були б незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду, Ви робили все, що від Вас залежало, рятуючи нас від ядерної небезпеки, жертвуючи найдорожчим – своїм здоров’ям.

Сьогодні ми вшановуємо подвиг героїв-чорнобильців, низько вклоняємося світлій пам'яті людей, які ціною власного життя врятували життя мільйонів. Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати кожну мить життя, рідну землю та природу .

Вам довелося докласти надзвичайних зусиль, аби не допустити поширення Чорнобильського лиха. Дякую кожному за виявлені в тяжкий для України час високі людські якості – силу духу та мужність, самовідданість і професіоналізм.

Щиро зичу міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя, сімейного затишку, добробуту, миру, добра й злагоди.

Хай завжди буде поруч з вами людська подяка за ваші добрі справи !

 

 

З повагою
Голова Оболонської районної
в місті Києві державної адміністрації                              Олександр Цибульщак
Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!