Головна  →  Новини  →  28 листопада 2018

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

27 листопада 2018 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань (зокрема, з питань надання адміністративних послуг). Такі прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Тимошенка, 16.

На особистий прийом запрошено одинадцять мешканців району. Питання, які порушені під час спілкування з керівником району, переважною більшістю мали комунальне спрямування, а саме: щодо надання роз’яснень з приводу інформації по утриманню будинку, протікання мереж у підвальному приміщенні, ремонту інженерних мереж, заміни ліфтів, благоустрою прибудинкової території, отримання довідки про фактичне місце проживання, передачі гуртожитку на вулиці Вишгородській будинок 54 до комунальної власності міста Києва тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!