Головна  →  Оголошення  →  22 листопада 2018

До уваги управителів багатоквартирних будинків та будинкової громадськості

Експертна Міжгалузева Асоціація України (ЕМАУ) запрошує районні КП «Керуючі компанії з обслуговування житлового фонду», управителів багатоквартирних будинків та будинкової громадськості взяти участь у  засіданні Конференції  «Захист прав споживачів в житлово-комунальній галузі: принципи та підходи».

Захід відбуватиметься в рамках проекту «Підвищення прозорості механізму впливу споживачів на постачальників житлово-комунальних послуг», який реалізується ЕМАУ в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та за підтримки Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (ДЖКІ КМДА).

Метою Конференції є обговорення всіма зацікавленими сторонами особливості запровадження Концепції державної політики захисту прав споживачів в сферу надання житлово-комунальних послуг та формування пропозицій щодо її реалізації на місцях.

Круглий стіл відбудеться 27 листопада 2018 року за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, головний корпус Київського національного економічного університет ім.Вадима Гетьмана (КНЕУ) /конференц-зал, 1-й поверх/

Початок Круглого столу о 10:00 (реєстрація з 09:30)

Порядок денний

 

 

За інформацією управління

житлово-комунального господарства

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!