Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Мар'яна Некрасова провела особистий прийом громадян

08 листопада 2018 року заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Мар’яна Некрасова провела прийом громадян  з особистих питань. Такі прийоми проходять кожний другий та четвертий четвер місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з заступником голови вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою:  вул. Тимошенка, 16.

Питання, порушені під час спілкування з заступником керівника району, стосувалися можливості проведення ремонтних робіт у Дитячо - екологічному центрі Оболонського району, зокрема,  в навчальному приміщенні Народного колективу «Кераміка».

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно до вимог чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. За результатами розгляду звернень заступник голови району надала відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!