Головна  →  Анонси  →  12 жовтня 2018

13 жовтня на Співочому полі відбудеться концерт за участю аматорських колективів і окремих виконавців до Дня захисника України

Із нагоди Дня захисника України, Покрови Пречистої Богородиці і Дня українського козацтва на Співочому полі у Печерському ландшафтному парку 13 жовтня із 13:00 до 16:00 відбудеться святковий концерт за участю аматорських колективів і окремих виконавців. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

У програмі концерту: твори українських класиків патріотичного спрямування, козацькі, стрілецькі та українські народні пісні, вокальні твори у виконанні солістів та хореографічні номери.

Також на Співочому полі у рамках проекту «Мужні та незламні» відбудеться дійство за участю об’єднаного Українського козацтва громади міста Києва.

У програмі виступ ансамблю «Світоч», презентація козацьких організацій, майстер-класи, виставка козацьких атрибутів, книжок та пригощання відвідувачів кулішом із козацької кухні.

Контактна особа: Пересунько Микола Михайлович – директор Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, тел.:067-509-53-95, 288-58-15, 288-58-14.

kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!