Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2018

Відбулось урочисте відкриття спортивно-військової гри «Патріот»

Відбулось урочисте відкриття спортивно-військової гри «Патріот»

Сьогодні, 3 жовтня, відбулось урочисте відкриття спортивно-військової гри «Патріот». Захід проводиться з 3 по 5 жовтня 2018 року на базі військової частини 3027 Національної гвардії України у м. Вишгород Київської області.

Військово-спортивну гру «Патріот» було започатковано за ініціативи Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з метою поширення пропаганди здорового способу життя, формування у молоді патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського обов’язку щодо захисту національних інтересів України. Підтримали ідею і надали допомогу у проведенні районний військовий комісаріат та військова частина 3027 Національної гвардії України. Гра «Патріот» проводиться вже тринадцять років поспіль.

До програми змагань заходу увійшли командні та особисті виступи учасників у різних дисциплінах: з розбору-збору автомату АК, у спорядженні магазину АКМ -74, з бігу на 60 метрів, з пейнтболу, зі стрільби, з підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, з захисту від зброї масового ураження.

У військово-спортивній грі «Патріот» беруть участь 130 учнів 10-11 класів, які представляють команди навчальних закладів Оболонського району міста Києва.

Зичимо всім учасникам змагань перемоги!

        За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

ФОТОАЛЬБОМ

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!