Головна  →  Новини  →  21 вересня 2018

26-28 вересня відбудеться Перший Всеукраїнський Форум «Зелена інфраструктура міст України»

Із 26 до 28 вересня у столиці відбудеться Перший Всеукраїнський Форум «Зелена інфраструктура міст України» за участю підприємств з утримання зелених насаджень найбільших українських міст, а також представників міської влади, партнерів, ЗМІ. Про це повідомив організатор заходу – КО «Київзеленбуд».

Зокрема, розглядатимуть питання зеленого будівництва, інновації у зеленому господарстві, сучасні технології у вирощуванні садивного матеріалу, методи обрізки та кронування дерев, сучасні проблеми розвитку лісопаркового господарства, проблеми та методи захисту рослин тощо.

Програмою заходу передбачено ознайомлення зі стратегію догляду за зеленою інфраструктурою, обговорення концепції благоустрою у великих містах з метою обміну досвідом і налагодження подальшої співпраці у цій сфері.

  • 26 вересня (початок о 14:30) – оглядова екскурсія оновленими парками столиці, демонстрація сучасної техніки для догляду за парками та скверами;
  • 27 вересня (реєстрація – о 09:00, початок – о 09:30) – офіційне відкриття пленарної частини форуму, виступи гостей заходу, практичний семінар з гідропосіву від міжнародних експертів;
  • 28 вересня (реєстрація – о 09:00, початок – о 09:30) – презентація діяльності районних КП УЗН Києва, офіційне закриття форуму.

Місце проведення: Оболонська набережна, 17, конференц-хол готелю «Visak».

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 097-827-55-50 (Тетяна Фальчук), або на електронну адресу: press@kievzelenbud.com.

kyivcity.gov.ua

 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!