Головна  →  Новини  →  12 вересня 2018

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

Олександр Цибульщак провів особистий прийом громадян

11 вересня 2018 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них за попереднім записом мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Тимошенка, 16.

На особистий прийом було записано 8 осіб. Питання, які порушені під час спілкування з керівником району, переважною більшістю мале комунальне спрямування, а саме: щодо заміни вікон та дверей в під′їзді, усунення наслідків залиття квартири, капітального ремонту даху будинку, нормалізації водопостачання, благоустрою зупинки громадського транспорту, прибирання прибудинкової території, правомірності встановлення кіосків біля ринку «Куренівський», благоустрою Петро-Павловської площі, незручностей від незаконної торгівлі біля станції метро «Мінська» тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення по суті порушених питань відповідно чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

 

За інформацією  відділу роботи із зверненнями громадян

 

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!