Головна  →  Новини  →  20 серпня 2018

У школі на Оболоні завдяки Громадському бюджету з’явився симулятор тиру

Проект Громадського бюджету "Іноваційний простір "Захистник Вітчизни" вийшов на фінальну стадію – у школі №285 на Мінському масиві вже обладнали приміщення для практичних уроків зі стрільби.

Ініціатива активістів передбачає, що сучасний аналог тиру з’явиться ще й у школі №252 по вулиці Зої Гайдай.

"Проект спрямований на навчання та здобуття підготовчих військових навичок учнів та молоді, на проведення змагань між школами районів м.Києва. А також для всіх мешканців", - йдеться в поясненні на сайті ГБ.

Йдеться про те, аби школярі не лише слухали сухий матеріал з Навчальної військової підготовки, а й на практиці використовували отримані знання.

"Захистник Вітчизни" переміг у минулорічному конкурсі від міської влади Громадський бюджет. Кошторис передбачав, що ініціаторам виділять 400 тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї.

Фактично активістам вдалося довести необхідність проекту та зібрати голоси на його підтримку. Завдяки перемозі, у 285-ій школі вже з’явилося мультимедійне обладнання та набір електро-пневматичної зброї.

"Надалі чекаємо обладнання у школі #252. Та дуже чекаємо вирішення питання з ремонту приміщення і стоків, на жаль це є проблема", – пише лідер ініціативи Ірина Дунас.

На шляху до перемоги проекти Громадського бюджету спершу мають зібрати голоси, потім їх ретельно вивчають та прораховують. 

Нагадаємо, наразі вже триває кампанія Громадський бюджет-3. Цьогоріч на урбаністичні ініціативи містян передбачено 150 мільйонів гривень (минулого року – 100 млн грн.).

vechirniykiev.com.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!