Головна  →  Новини  →  17 серпня 2018

Понад 800 шахістів з різних країн світу візьме участь у ХVІІ Міжнародному шаховому фестивалі на Оболоні

З 18 по 26 серпня 2018 року в Оболонському районі міста Києва відбудеться ХVІІ Міжнародний шаховий фестиваль до Дня незалежності України «Кубок Незалежності, Оболонь – 2018».

Шаховий фестиваль проходитиме у приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 16.

Організатори фестивалю: Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація та дитяча громадська організація «Оболонь – Гросмейстер». 

Довідка

Фестиваль започатковано у  2002 році за спільної ініціативи Оболонської райдержадміністрації і шахового клубу «Оболонь-Гросмейстер» з метою популяризації шахів, як виду спорту, серед дітей та молоді, виявленню серед юних шахістів майбутніх талановитих гросмейстерів вітчизняного і світового рівня, і традиційно проводиться в Оболонському районі міста Києва вже 17 років від заснування.

У Фестивалі 2018 року беруть участь понад 800 шахістів віком від 6 до 83 років, які виступатимуть у 9-ти турнірах Фестивалю і представлятимуть шахові клуби Турції, Австрії, Франції, Швеції, Шотландії, Іспанії, Молдови, Білорусі, міст та областей України та м. Києва.

За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!