Головна  →  Новини  →  19 квітня 2018

В Оболонській РДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань, що виникли в ході реконструкції вулиці Сім’ї Кульженків

В Оболонській РДА обговорили шляхи вирішення проблемних питань, що виникли в ході реконструкції  вулиці Сім’ї Кульженків

Сьогодні, 19 квітня в Оболонській райдержадміністрації під головуванням Олександра Цибульщака відбулась чергова робоча нарада з питання стану виконання будівельних робіт з реконструкції вулиці Сім’ї Кульженків.

У нараді взяли участь представники основних підрядних і субпідрядних організації: КК «Київавтодор», ПАТ АК «Київводоканал», КП «Інженерний Центр», ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» та інші.

Враховуючи означені Київським міським головою В.Кличком стислі строки завершення реконструкції вулиці (24 серпня 2018 року), на нараді були уточнені і скоординовані терміни завершення окремих етапів будівельних робіт і визначені шляхи вирішення проблемних питань, що виникли в ході реконструкції каналізаційного колектору на вул. Сім’ї Кульженків.

Згідно з проектом після завершення прокладання нового каналізаційного колектору, старий колектор передбачалось залишити, як резервний. Але наразі виявилось, що зазначений колектор вкрай зношений, інтенсивно руйнується, адже побудований близько 40 років тому, і його відновлення є нерентабельним. Залишати старий колектор в такому стані під новою дорогою неприпустимо, тому що його подальше руйнування призведе до просадки верхнього шару ґрунтів і, як наслідок, пошкодження асфальтового покриття нової дороги.

Тому було прийнято оптимальне і відносно маловитратне рішення – інвестувати (заповнити) старий колектор бетонною сумішшю. Ці роботи не були передбачені проектними рішеннями, тому виникло питання виділення додаткового фінансування.

На сьогодні, завдяки сприянню Оболонської райдержадміністрації, фінансові питання принципово вирішені і будуть розглянуті на найближчому засіданні Київради, що дасть змогу не знижувати темпи проведення робіт і додержуватись графіку їх виконання.  

За інформацією сектору  з питань транспорту, енергетики та зв'язку

      

Перейти до спискуВерсiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!