Головна  →  Новини  →  24 січня 2018

Аби захиститися ще й від дифтерії киянам рекомендують вакцинацію

Станом на ранок 22 січня у Києві зареєстровано 121 випадок захворювання на кір. 86 хворих – діти до 17 років. 19 осіб, у тому числі 9 дітей, перебувають із цим діагнозом у лікарнях міста. Про це під час прес-брифінгу повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За даними медиків, абсолютна більшість хворих не була щеплена взагалі, або була вакцинована з порушеннями календаря щеплень.

-Сьогодні щеплення – єдиний надійний засіб захисту від вакцинокерованих інфекційних захворювань, і не користуватися цим – нерозумно та безвідповідально, - сказала Валентина Гінзбург.

Щодо можливого спалаху дифтерії, керівник департаменту зазначила, що не допустити цього можна в такий самий спосіб, як і в ситуації з кором – необхідно вчасно щепитися.

-Щоб уникнути ризиків, кожному з нас необхідно вже сьогодні прийти до лікаря, визначити свій вакцинальний статус та, в разі необхідності, щепитися самим і щепити своїх дітей. І це стосується не окремо кору чи дифтерії, а й усіх вакцинокерованих хвороб, – акцентувала увагу Валентина Гінзбург.

Також Валентина Гінзбург повідомила, що сьогодні показник захворюваності на грип і ГРВІ у Києві є нижчим епідемічного порогу на 47%. Проте, якщо порівнювати з попереднім тижнем, кількість хворих виросла: зареєстровано 17388 хворих на грип і ГРВІ (за минулий тиждень захворіло 14045).

До закладів охорони здоров’я міста госпіталізовано 192 особи, із них 124 – діти. Із початку епідемічного сезону проти грипу щепилося понад 25 тисяч киян.

 

vechirniykiev.com.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!