Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Звітуйте без проблем за допомогою електронного цифрового підпису

Звітуйте без проблем за допомогою електронного цифрового підпису

 

Звітувати, не виходячи з дому, та використовувати усі переваги електронного спілкування з податківцями можуть власники цифрових підписів, які безкоштовно видає Акредитований центр сертифікації електронних ключів.

За допомогою таких електронних ключів, які використовуються юридичними та фізичними особами, як аналог власноручного підпису для надання електронному документу юридичної сили, можна звітуватись в режимі он-лайн до органів Міндоходів, Пенсійного фонду та органів статистики.

Для отримання ключа ЕЦП необхідно особисто або через довірену особу надати до представництва Акредитованого центру сертифікації ключів заяву з пакетом документів та диск або флешку. З переліком необхідних документів (для фізичної, юридичної чи фізичної особи – підприємця) можна ознайомитись на офіційному сайті АЦСК - acskidd.gov.ua.

Строк чинності посилених сертифікатів відкритих ключів від Міністерства доходів і зборів формуються на два роки. За детальною інформацією звертайтесь до Оболонської податкової інспекції за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58, каб. 130.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку