Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Звітувати з єдиного податку необхідно за новою формою

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує платників єдиного податку з юридичних осіб про зміни щодо спрощеної системи оподаткування, які відбулися з початку поточного року.

Так, до 01 січня 2015 року юридичні особи мали можливість обрати четверту або шосту групу єдиного податку.

Для кожної з цих груп були встановлені відповідні ставки та умови застосування спрощеної системи оподаткування, визначені гл.1 р. XIV Податкового кодексу України.

З 01 січня 2015 р. Законом України від 28 грудня 2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни у порядок застосування спрощеної системи оподаткування.

Так, четверту та шосту групи для платників єдиного податку - юридичних осіб об’єднано у третю групу зі ставками 2 (у разі сплати ПДВ) та 4 відсотки (у разі включення ПДВ до складу єдиного податку).

Наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 року № 578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» затверджено нову форму податкової декларації платника єдиного податку третьої групи для юридичних осіб. Наказ набрав чинності з 28 липня 2015 року.

Таким чином, платники єдиного податку - юридичні особи мають можливість подати податкову звітність за 9 місяців 2015 року за новою формою декларації, затвердженою наказом № 578, у тому числі для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку