КМДА Київська міська державна адміністрація


Одним із важливих напрямів поліпшення процесу обслуговування платників є подання податкової звітності в електронній формі. Така форма звітування є дуже зручною і свідчить про сучасний рівень взаємодії з контролюючими органами.

Подання звітності в електронному вигляді має багато переваг для платників податків - економія робочого часу на заповнення бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками декларації.

Крім того, безпаперова технологія подання звітності, уникнення витрат часу та черги при поданні звітності, надходження підтвердження прийняття звітності, оперативність обробки податкової звітності, суттєве скорочення часу на проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного відшкодування.

Шановні мешканці Оболонського району столиці! Для подання податкової звітності в електронному вигляді можна отримати безкоштовні посилені сертифікати відкритих ключів в Акредитованому центрі сертифікації ключів, який працює в Центрі обслуговування платників Оболонського району м. Києва за адресою: пр-кт Героїв Сталінграда, 58, кабінет 130.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.