Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Зверніть увагу на особливості нарахування (виплати) та оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду

Зверніть увагу на особливості нарахування (виплати) та оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що особливості нарахування (виплати) та оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду визначені ст. 170 Податкового кодексу України.

Якщо фізична особа-орендар нерухомого майна не є суб'єктом господарювання, то відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету є орендодавець. При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету у строки, встановлені для квартального звітного періоду. А саме: протягом 40 календарних днів після останнього дня такого звітного кварталу.

Сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов'язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації.

Крім того, у разі нотаріального посвідчення договору оренди об'єктів нерухомості, нотаріус зобов'язаний надіслати інформацію про такий договір органу державної фіскальної служби за податковою адресою платника податку – орендодавця.

Шановні громадяни! Не зволікайте з візитом до податкової інспекції та подайте податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянином у 2014 році, до 1 травня поточного року.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку