Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Звернення – це зв'язок між державою та громадянином

   Реалізація конституційних прав, свобод людини і громадянина є основними засадами становлення демократичної, соціально-правової держави. Конституцією України та Законом України «Про звернення громадян» гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у разі порушення.

   Так, до інспекції за січень – грудень 2013 року надійшло 86 письмових звернень від  громадян. Усі звернення були кваліфіковані як заяви. В тому числі надійшло 2 колективних звернення. 

   З метою кваліфікованого та оперативного вирішення питань, що хвилюють громадян, у ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві постійно діє приймальня громадян, яка знаходиться за адресою: м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 58, кімната № 102. У приймальні громадян проводиться особистий прийом громадян посадовими особами інспекції згідно із затвердженим графіком.

   Через приймальню громадян за січень – грудень 2013 року на прийомі у посадових осіб побувало 28 громадянина.

   Усі звернення були розглянуті безпосередньо на прийомі по суті.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку